Aktualności

Zapraszamy na Święto Chleba w Gdańsku

Zapraszamy na Święto Chleba w Gdańsku

Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP oraz Cech Piekarzy i Cukierników w Gdańsku, w niedzielę 27 lipca zapraszają wszystkich miłośników pieczywa na Święto Chleba organizowane na Długim Targu w Gdańsku podczas Jarmarku Św. Dominika. Piekarnia Cukiernia Jarzębińscy zaprasza wszystkich do stoiska nr 17, gdzie będzie można posmakować i nabyć nie tylko tradycyjne pieczywo własnej produkcji, ale także wyroby bezglutenowe!

Uroczystość ta stanowi zarazem zaproszenie do uczestnictwa w wielu atrakcjach wypełniających program święta aż do godzin wieczornych. Będą więc prezentacje wyrobów piekarniczych i cukierniczych, degustacja pieczywa i ciast, będzie można skorzystać z porady ekspertów i mistrzów piekarskich oraz konsultacji dietetyków z Akademii Skutecznej Diety. Wśród atrakcji tego dnia znajdą się konkursy dla publiczności, w tym "Najlepszy wypiek domowego wypieku" oraz dla piekarzy "Smakołyk Święta Chleba", a także zabawy i atrakcje dla dzieci!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do stoiska nr 17, gdzie swoje produkty będzie promować Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy! Nowością jest fakt, że będzie można posmakować i nabyć produkty bezglutenowe z licencjonowanym znakiem Przekreślonego Kłosa!

ZAPRASZAMY!