Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy

Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy istnieje od 1977 roku i jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Kościerzyny, pięknego miasta położonego wśród niezliczonych jezior Szwajcarii Kaszubskiej, województwo Pomorskie.

W ciągu blisko 40 lat działalności firma bardzo się rozwinęła, produkcja odbywa się w dwóch zakładach na terenie Kościerzyny. Codziennie 150 osób przygotowuje pachnące i apetyczne wypieki, które klienci z ochotą kupują.

Piekarnia Cukiernia jest producentem bardzo szerokiej gamy produktów piekarniczych i cukierniczych, a w sezonie letnim lodów produkowanych metodą tradycyjną. Oferta handlowa obejmuje około 800 pozycji asortymentowych w tym: desery, ciasta, ciasteczka, torty weselne, lody, produkty bezglutenowe oraz pieczywo w różnych postaciach i smakach.

Piekarnia Jarzębińskich jest przedsiębiorstwem znanym w województwie pomorskim. Swoje produkty sprzedajemy w ok. 300 punktach handlowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego transportu zapewniamy swoim odbiorcom odpowiednie warunki higieniczno-sanitarne oraz terminowość dostaw. Produkcja oparta jest na tradycyjnych i własnych recepturach, które ciągle ulepszamy. Stosowane są surowce bardzo wysokiej jakości, które są skrupulatnie dobierane.

Przestrzeganie zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej oraz systemu HACCP, daje gwarancję jakości i bezpieczeństwo naszych produktów, a stali klienci są tego odzwierciedleniem . Stawiamy na rozwój i solidność firmy ciągle inwestując w nowoczesne urządzenia dobrych firm, które ułatwiają pracę pracownikom. Corocznie zwiększamy sprzedaż produktów zarówno w ujęciu ilościowym jak i wartościowym.

W 2005 roku oddany został do użytku nowy zakład produkcyjny przy ul. Przemysłowej. Jego przestronne i dobrze wyposażone wnętrze jest dla nas powodem do dumy. Najważniejszym założeniem, które sobie stawiamy, to zadowolenie klienta, więc staramy się zapewnić wysoką jakość produkowanych wyrobów oraz bezpieczeństwo zdrowotne.

W 2012 roku rozpoczęto produkcję wyrobów bezglutenowych, która odbywa się w  oddzielnym zakładzie produkcyjnym. Asortyment przeznaczony dla osób będących na   diecie bezglutenowej oraz  chorych na celiakię produkowany jest codziennie. Produkty są systematycznie badane, co gwarantuje ich bezpieczeństwo.

Piekarnia Cukiernia przez wszystkie lata działalności zyskała dobry wizerunek i http://www.jarzebinscy.pl/css/images/pochar_II_miejsce_tort.pngchcemy aby dalej była znaną i cenioną firmą. Dowodem uznania naszych starań są m. in.: zaszczytna nagroda ,,Piekarza roku 2008" na XII Międzynarodowych Targach Chleba, zwycięstwo w konkursie na Smakołyk Święta Chleba w Gdańsku (rok 2014) za chleb orkiszowy 100%, zdobycie II miejsca w międzynarodowym konkursie - Wystawie Tortów Okolicznościowych Expo Sweet 2015 oraz wyróżnienie w konkursie na Smakołyk Święta Chleba w Gdańsku (rok 2015) za chleb z bakaliami.

W 2016 roku odnieśliśmy zwycięstwo w konkursie na Smakołyk Święta Chleba w Gdańsku za chleb bezglutenowy wieloziarnisty (kategoria: wyrób piekarski) oraz zdobyliśmy wyróżnienie (II miejsce) w konkursie na Smakołyk Święta Chleba w Gdańsku za deserówkę weroniki (kategoria: wyrób cukierniczy).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY